729 331 710

al. Jerozolimskie 85 lok. 21
Warszawa, 02-001
Polska

Regon: 364167784

NIP: 7010567344
KRS: 0000611990

M-Trans

Twoja satysfakcja to nasz priorytet

123.jpg
 
Bez tytułu.jpg

Więcej informacji o nas

Firma transportowa- zawsze rzetelne usługi

Od 2016 roku z najwyższą starannością dbając o najmniejsze szczegóły, kompleksowo zarządzamy procesami logistycznymi i transportowymi, doradzamy w zakresie spedycji i transportu. Świadczymy usługi transportu towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym. Doskonale realizujemy się w krajowej i międzynarodowej spedycji towarów. W sposób systematyczny analizujemy potrzeby rynku i naszych Klientów, dlatego też ciągle dążymy do podnoszenia jakości oraz poziomu naszych usług. Jest to cel jaki przyświeca nam od początku powstania firmy.
Każdy rok działalności, to kolejne wyzwania, to czas ciągłego rozwoju z myślą o Kliencie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią zachowania jak najlepszych standardów oferowanych usług. Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z naszą ofertą i umożliwieniu Nam wzajemnego poznania się, obdarzą Nas Państwo zaufaniem i dołączą do licznego grona naszych Klientów.

 

Przez lata nauczyliśmy się, że świetna obsługa zaczyna się i kończy na doświadczonych i przyjaznych pracownikach, dlatego prowadzimy rygorystyczny proces rekrutacji fachowców. Wierzymy, że nasz zespół jest najlepszy w branży i mamy pełne i całkowite zaufanie do każdej osoby świadczącej nasze usługi.


Firma M-Trans kończy każdy projekt zgodnie z harmonogramem i gwarantuje najwyższą jakość. Zależy nam na spersonalizowanej obsłudze, konkurencyjnych cenach i zadowoleniu klientów, dlatego zawsze dążymy do spełnienia ich oczekiwań.

Oferujemy:

  • kompleksowa organizacja procesów logistycznych i transportowych

  • doradztwo w zakresie spedycji i transportu

  • krajowy i międzynarodowy transport drogowy

  • transport ładunków przestrzennych

  • ubezpieczenie ładunku do wysokości 300.000 €

  • skrócone okresy przejazdów – usługi ekspresowe

  • niska cena w stosunku do wysokiej jakości świadczonych usług

3268694-tir-ciezarowka-900-666.jpg
 

Kontakt

al. Jerozolimskie 85 lok. 21
Warszawa, 02-001
Polska

729 331 710

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now